Fransızca Kursu Fiyatları 2023

Cagridilokulu

Genel olarak bir dili öğrenmek kişinin algı yeteneklerine, zamanına ve uyguladığı tekniklere bağlı olmaktadır. Bu durumda öğrenme sürecinin yavaş ya da hızlı ilerlemesine neden olabilir. Elbette ki zamandan tasarruf edebilmek ve farklı uğraşlar ile de ilgilenebilmek için sürecin hızlı ilerlemesini isteyebiliriz.

Bu nokta da uzman bir kadro ile profesyonel bir eğitime ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir ihtiyacı hissettiğinizde elbette ki önce kurs fiyatlarını ve sunduğu ayrıcalıklar ile fırsatlarını araştırmanız gerekir. Tabi ki beklenti ve istekleriniz ölçüsünde de kurs fiyatları değişebilmektedir. Fransızca Kursu Fiyatları 2023 nedir ?

Diye araştırıp baktığımızda, bunun alacağınız kur seviyesine bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Örnek verirsek, A1 den B2 seviyesine kadar olan eğitim kuru sizi, temel Fransızca seviyesine çıkaracaktır. Bu da fiyat olarak ortalama, 5500 ile 8000 TL arasında bir fiyata tekâmül edebilmektedir. Ama dilerseniz temel seviyenizin yeterli olduğunu düşünüyor ve sadece akademik anlamda bir Fransızca dil dersi almak isterseniz, C1 ve C2 seviyesinde bir kur eğitimi almanız da mümkün.

Bu kurslarında ortalama fiyatı, 3000 ila 4000 TL arasında oynamaktadır. Bunun hepsi bir yana, en baştan sona kadar yani, A1, A2, B1, B2 ve C1, C2  seviyelerinin tümünü içeren kademeli bir eğitim alıp emin adımlarla ilerleyerek Fransızca dili öğrenmek isterseniz, kuruma bağlı olarak fiyatlar, 8000 ila 12000 TL aralığında değişen fiyatlar söz konusu olmaktadır.

Fransızca Dil Kursları

Yukarıdaki Fransızca Kursu Fiyatları 2023 başlığı ile Fransızca dil kurslarından biraz bahsettik. Buradaki paragrafta da eğer ki bir Fransızca dil kursu için başvuruda bulunacaksanız dikkat etmeniz gereken özelliklerden bahsedeceğim. Bunlar; 

İlginizi Çekebilir; Fransızca Kursu Ankara

  1. Eğitim Görevlileri: Bazı kurumlar yalnızca Fransızca biliyor diye ya da Fransa vatandaşı olup sonra Türkiye’ye gelmiş kişileri de seçebilmektedir. Bu durum normalmiş gibi gelebilir ama bir dili bilmek kadar onu öğrenebilmek ve dil bilgisine sahip olmak belli bir uzmanlık ve donanım gerektirmektedir. Bu nedenle kurum bünyesinde çalışacak öğretim görevlilerinin, Fransızca öğretmenliği, Fransızca Dil ve Edebiyatı gibi bölümlerden mezun olup olmadıklarına dikkat ediniz.
  1. Kur saatleri: Bir diğer dikkat etmeniz gereken hususta verilen kur ders saatleridir. Yeni bir dil öğrenirken bol bol pratik ve tekrar yapmanız önemlidir. Hafta da 10 saat yeterli gelmeyebilir. Ayrıca ek ders saat hakları da kur geçme sınav zamanlarında önemlidir. Bu nedenlede ders içeriklerini ve kur saatlerini gözeterek bir seçim yapmanız sizin için yararlı olacaktır. 
  1. Ders Ortamı: Profesyonel ve ayrıcalıklı bir eğitim almak için kurslara başvuru yaptığınızda, onlardan sizler ile ilgilenmesini doğal olarak beklersiniz. Bu noktada sizler ile aynı seviyede az miktarda öğrenci ile eğitim almanız iyi olacaktır. Çünkü öğretmenin sizi gözlemlemesi ya da sizin dersi dinleyebilmeniz daha kolay olacaktır. 

Online Fransızca Kursu

2020 yılı ile beraber virüsün hayatımıza girmesiyle yepyeni bir anlayışı hayatımıza girdi. Bu noktada artık dijitalleşen ve online olan bir eğitim şekli ile buluştuk. Böylelikle Fransızca Kursu Fiyatları 2023 ‘i düşünmekten çok en iyi online, uzaktan eğitim veren kurumları, platformları arar olduk.

Fransızca da öğrenirken evimizden kendi kendimize çalışmak ve alıştırma yapmak cazip bir hal aldı. Tabi artık uzaktan eğitim için de kalite, kolaylık, ayrıcalıklı teknolojik fırsatlar bekler olduk. Sizin için tavsiye, iyi hazırlanmış algoritması ve donanımlı yazılımı ile Çağrı Dil Okulu’nun uzaktan eğitim platformu olacaktır.

Burada birebir eğitimden fark olmaksızın, Fransızca dil eğitimi alabilir, edindiğiniz bilgileri pratiğe dönüştürebilirsiniz. Çağrı Dil Okulu’nun uzaktan eğitim ayrıcalıklarına ulaşmak ve bilgi almak çok kolaydır. Bunun için, “0312 232 12 17” nolu numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Fransızca Kursu Ne kadar?

Örnek verirsek, A1 den B2 seviyesine kadar olan eğitim kuru sizi, temel Fransızca seviyesine çıkaracaktır. Bu da fiyat olarak ortalama, 5500 ile 8000 TL arasında bir fiyata tekâmül edebilmektedir.

Fransızca Kursu Kaç Para?

Alınacak kur sayısına göre değişkenlik gösteren fiyatların eğitim kurumu tarafından belirlenmesi gerekmektedir.

Call Now Button